Team

Przez wszystkie 10 lat naszej działalności staramy się pomagać zawodnikom zarówno doświadczonym jak i wspierać młode talenty – w tym czasie współpracowaliśmy z wieloma zawodnikami i bardzo się z nimi zaprzyjaźniliśmy 🙂

Poniżej lista zawodników, z którymi aktualnie współpracujemy jako jeden ze sponsorów:

 

Michał Śliwa

Wielokrotny Mistrz Polski w DH, w sezonie 2017 ustrzelił hat-tricka zdobywając Mitrzostwo Polski, Mistrzostwo Europy i Mistrzostwo Świata w kategorii Masters! Michał zdobył też Mistrzostwo Polski Enduro w sezonie 2015.
Przez ostatnie 2 sezony ścigał się Commencalem Supreme V4 a od połowy sezonu 2017 Michał ściga się na Devinci Wilson Carbon.

Sonia Skrzypnik

Najbardziej utytułowana Polska zawodniczka DH - zdobywczyni 6 tytułów Mistrza Polski DH oraz Vice-Mistrzyni Polski w Enduro.
Przez ostatnie sezony Sonia ścigała się na rowerach Commencal Supreme DH V3 a następnie Supreme DH V4 oraz na Commencalu Meta AM V3, którą w tym roku zastąpiła rowerem Devinci Spartan.

MACIEJ KUCBORA

Weteran polskiej sceny MTB, wielokrotny Mistrz Polski w 4X i DH. Doświadczony instruktor, budowniczy tras rowerowych i torów pump-trackowych, współwłaściciel firmy VeloProjekt i współorganizator festiwalu Bike Town Przemyśl.
Na codzień w swojej pracy Maciek używa Commencala Absolut 4X natomiast w przyszłorocznych zawodach enduro najprawdopodobniej będzie startował na Commencalu Meta AM V4.2 2018.

KUBA SIDZINA

Kuba grawitacji się nie kłania i robi w powietrzu niemal wszystko. W tym roku spróbuje również swoich sił w zawodach enduro.
Swoje wybryki w powietrzu uskutecznia trzymając w rękach Commencala Absolut a w zawodach enduro wystartuje na Commencalu Meta AM V3.

Maciej Baran

Short biography here

SPONSORZY TEAMU